Specjalistka od erotyki

Chyba śmiało można powiedzieć, że Blanka Lipińska jest specjalistką od erotyki. Jak się okazało, jeżeli ktoś ma opisywać gorące sceny seksu, to jak najbardziej ona. I to nie tylko takie sceny, gdzie wszystko dzieje się “pod kołderką”, a najciekawsze fragmenty zostają urwane. Nie. Trzeba powiedzieć, że Lipińska, która dzięki swojej sadze “365 dni” zaliczyła udany debiut na scenie literackiej, dokładnie i z najdrobniejszymi szczegółami opisała seks pomiędzy dwójką bohaterów, jak również z innymi osobami i przy użyciu wibratora. Lipińska nie uznaje tematów tabu w swoich książkach, jak również w swoich wywiadach. Bardzo często proszona jest o wydanie jakiejś opinii. Jeżeli już to robi, to wszyscy na pewno wiedzą, że jej wypowiedzi będą niezwykle kreatywne i bardzo dosadne. Może nie wszystkim podoba się taka postawa, jednak trzeba przyznać, że jej trzy wspaniałe książki z których każda sprzedała się w nakładzie 500 tysięcy egzemplarzy, że to dzięki erotyce zrobiło się o niej głośno. Na tyle, że Lipińska sama dzisiaj mówi, że jest milionerką. Nie przyznaje się jednak do tego ile tych milionów ma na koncie.

Laura i Massimo

Cała saga “365 dni” została podzielona na trzy części. Trzy książki, które opowiadają o tym, jak rodzi się miłość na podwalinach ostrych scen erotycznych. Tak, należy jasno to powiedzieć, że Lipińska nie boi się pisać o tym, jak ktoś uprawia seks w najmniej spodziewanych miejscach. Tak, łóżko jest dobre, ale przecież jest tyle innych ciekawych miejsc. Jakich? Tego należy dowiedzieć się już z książek, jakie się posiada.

Po kolei dowiadujemy się o tym jak Laura zostaje porwana przez Don Massimo ze swoich rajskich, sycylijskich wakacji. O tym jak otrzymuje ultimatum od niego – ma rok na pokochanie go. Rzecz nierealna – w szczególności, jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, że po pierwsze ona kompletnie go nie zna, a po drugie jest on mafiosem, który nie zna litości dla nikogo. Będzie miał tą litość dla niej?

Okazuje się, że i tak się udało. Laura pokochała, wzięła ślub i zaszła w ciąże w szybkim czasie. Tak, może i była to wpadka. Jednak ukochana i upragniona. Dziecko miało jeszcze bardziej scementować ich związek. Obaj się bardzo cieszyli i obaj się bardzo zawiedli. Laura straciła dziecko w wyniku postrzału. Ten fakt sprawił, że piękna miłość, która była szczera i czysta, zaczęła się kończyć. Massimo zaczął być coraz gorszy dla swojej żony, a ona nie była już uległa i…wierna. Jak zakończy się spotkanie z dwójką tak iście wyrazistych bohaterów?

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com